Політика конфіденційності

Щоб надати вам змогу з упевненістю користуватися сервісами веб-сайту Agriaffaires, дана Політика конфіденційності персональних даних описує порядок і умови, згідно з якими компанія MB Diffusion збирає, обробляє й захищає ваші персональні дані.

I -Тип даних, що збираються


 • Надані вами дані

  Обов'язковий або необов'язковий характер даних позначається під час збирання даних зірочкою.

  Створення облікового запису

  Під час створення облікового запису на Agriaffaires вам необхідно надати наступну інформацію: країна, вид діяльності, форма звернення, прізвище, ім'я, електронна адреса, поштова адреса, номер телефону.

  Ви також можете надати нам наступну інформацію: дату народження, фотографію, професію.

  У разі придбання кредитів через обліковий запис вам також необхідно надати платіжну інформацію (номер банківської картки), яка буде доступна лише нашому постачальнику платіжних послуг відповідно до стандарту безпеки PCI-DSS (Payment Card Industry Data Security Standard). Постачальник платіжних послуг, що виступає в якості субпідрядника, має доступ виключно до особистої інформації, необхідної для надання послуг, але не має права використовувати її для інших цілей. Крім того, він зобов’язується обробляти таку особисту інформацію відповідно до даної політики конфіденційності та згідно з вимогами законодавства щодо захисту персональних даних.

  Розміщення оголошення

  Розміщуючи оголошення на Agriaffaires, ви маєте надати наступну інформацію про себе: країна, вид діяльності, форма звернення, ім’я, прізвище, електронна адреса, поштова адреса, номер телефону. Вам також необхідно надати свою платіжну інформацію (номер банківської картки) для оплати публікації та її опцій. Така інформація буде доступна лише нашому постачальнику платіжних послуг, що виступає в якості субпідрядника.

  Відповідь на оголошення

  Відповідаючи на оголошення, ви повинні вказати своє ім'я, електронну адресу, номер телефону та країну. Якщо ви надсилаєте повідомлення у відповідь на вакансію, ви зможете завантажити своє резюме.

  Пошук з геолокацією

  Користуючись функцією "Все обладнання поблизу мене" на головній сторінці нашого сайта, ви погоджуєтесь з передачею нам ваших даних геолокації, аби ми могли виконувати для вас пошук обладнання у вашій місцевості.

  Звернення до служби підтримки клієнтів або повідомлення про підозріле оголошення

  Звертаючись до нашої служби підтримки, ви маєте повідомити нам своє ім'я, вид діяльності, країну, електронну адресу та номер телефону. Ви можете надіслати нам свої персональні дані в темі або тексті вашого повідомлення.
  Якщо ви бажаєте повідомити про підозріле оголошення, вам необхідно надати нам свою електронну адресу та заповнити поле для коментарів.

  Транспортні послуги:

  Якщо ви розміщуєте конкурсну пропозицію, щоб отримати кошторис від наших партнерів, постачальників транспортних послуг, вам необхідно вказати своє ім'я, прізвище, поштову адресу, електронну адресу, номер телефону, а також місце відправлення і прибуття транспорту. Ця інформація передається нашим партнерам, які надають транспортні послуги, щоб вони мали змогу підготувати кошторис та відповісти на ваші запити на отримання інформації.

  Експертна оцінка:

  Якщо ви подаєте запит на проведення експертної оцінки вашого майна, вам необхідно вказати своє ім'я, електронну адресу, номер телефону та поштову адресу. Ця інформація передається нашому партнеру, компанії Peritia Services, для відповіді на ваш запит на проведення експертної оцінки.

  Послуги кредитування:

  Якщо ви подаєте заявку на отримання кредиту з метою придбання техніки, вам необхідно вказати своє ім'я, прізвище, електронну адресу, номер телефону, номер факсу та поштову адресу. Ця інформація надсилається нашому партнеру Crédit Agricole для розгляду вашого запиту на отримання контактних даних та надання вам персоналізованої пропозиції з кредитування.

 • Дані, які ми збираємо автоматично, коли ви користуєтеся нашими сервісами

  Ми записуємо дані про використання, коли ви відвідуєте наші сервіси (або використовуєте їх будь-яким іншим чином), у тому числі наш веб-сайт та додатки, під час пошуку, публікування відповідей, розміщення оголошень тощо. Зокрема, ми проводимо вимірювання аудиторії, наприклад відслідковуємо кількість переглянутих сторінок, кількість відвідувань веб-сайту, а також активність відвідувачів і частоту їхнього повернення. Ми використовуємо облікові дані й файли cookie, а також вашу IP-адресу, щоб ідентифікувати вас і зберегти дані про вашу активність.

  Ми також можемо збирати технічні дані про ваше підключення до інтернету, браузер і пристрої.

II - Використання ваших даних


 • У рамках діючого між нами договору ми використовуємо ваші дані для надання послуг, таких як:

  • публікація ваших оголошень;
  • створення вашого облікового запису й керування ним;
  • можливість переглядати отримані повідомлення й надсилати повідомлення іншим користувачам;
  • можливість продавати й виписувати рахунки за публікацію оголошень;
  • надсилання вам електронних листів щодо користування нашими сервісами;
  • надання відповідей на ваші питання до служби підтримки;
  • надання контактних даних партнерів MB Diffusion;
  • можливість ділитися оголошеннями.
 • Відповідно до нашого законного інтересу, ми використовуємо дані для наступного:

  • проведення статистичних і маркетингових досліджень для отримання інформації щодо того, як саме ви користуєтеся нашими сервісами;
  • пропонування персоналізованого вмісту й покращення взаємодії з користувачем;
  • відправлення вам у якості користувача рекламних та/або комерційних пропозицій, що надаються виключно компанією MB Diffusion і стосуються виключно сервісів веб-сайту Agriaffaires;
  • боротьба із шахрайством.
 • На основі нашого законного інтересу ми також використовуємо ваші дані, щоб персоналізувати рекламу на нашому веб-сайті. Ми маємо змогу налаштовувати її за допомогою наступних даних, які використовуються спільно або окремо:

  За вашою згодою ми маємо змогу:

  • визначати ваше місцезнаходження, щоб пропонувати вам оголошення поблизу вас.
  • Надавати ваші дані нашим рекламним партнерам, відповідальним за обробку даних, з метою персоналізації реклами на нашому веб-сайті або сторонніх сайтах.
   Ми не передаємо ваші персональні дані стороннім партнерам без вашої згоди. Однак якщо ви перейдете на оголошення для його перегляду, автор оголошення дізнається, що ви переглянули сторінку, на яку перейшли.
  • Відправляти вам комерційні та/або рекламні пропозиції від третіх сторін виключно за вашою згодою, отриманою після відправлення повідомлення від компанії MB Diffusion, що надає доступ до пропозицій цих третіх сторін.
   Компанія MB Diffusion ніколи не продає бази даних третім сторонам.
  • Надсилати вашу контактну інформацію деяким нашим партнерам, коли вам потрібен кредит, експертна оцінка майна або транспортні послуги.

  Крім того, ми можемо обробляти ваші дані з метою надання доказів відповідно до наших юридичних зобов'язань.

III - Отримувачі даних


Дані, які ми збираємо, доступні нашим постачальникам послуг, що діють у якості субпідрядників, які забезпечують адміністративні та технічні можливості для досягнення вищезазначених цілей (хостинг-провайдер, постачальник платіжних послуг, рекламних технологій тощо). У цьому контексті дані, які ми збираємо, можуть передаватися за межі Європейського Союзу. У такому випадку ми переконаємось, що ця передача даних здійснюється до країн, визнаних як такі, що забезпечують належний рівень захисту ваших персональних даних або принаймні законодавчо передбачають відповідні гарантії.

Для дотримання наших юридичних зобов'язань ваші персональні дані можуть також передаватися уповноваженим адміністративним і судовим органам виключно за судовим витребуванням.

Деякі постачальники послуг, із якими ми співпрацюємо, можуть збирати дані в якості операторів персональних даних: маються на увазі наші постачальники рекламних послуг, зазначені тут.

Крім того, якщо ви подаєте запит на проведення експертної оцінки, кредитування або транспортні послуги від наших партнерів через онлайн-форми на нашому веб-сайті, ваші контактні дані передаються одному або кільком нашим партнерам (відповідно до вказаних вами критеріїв). Перелік цих постачальників транспортних послуг ви знайдете тут, як і постачальників послуг з експертної оцінки та кредитування.

Крім того, коли ви відповідаєте на оголошення, ваші контактні дані надсилаються особі, що розмістила оголошення і виступає в якості оператора персональних даних.

IV - Оператор персональних даних


Компанія MB Diffusion, що зареєстрована в торговому реєстрі міста Еврі під номером SIREN 432 552 966, з головним офісом за адресою 98 Allée des Champs Elysées, 91080 COURCOURONNES (КУРКУРОН, ФРАНЦІЯ), в особі пана Олів’є Ед-Флав’є (Olivier Eudes-Flavier), генерального директора, є оператором персональних даних, що збираються на сервісах Agriaffaires.

У рамках своєї адміністративної (юридичної, бухгалтерської) і технічної (аналітичні інструменти тощо) підтримки для цілей, що переслідуються MB Diffusion, компанія Schibsted France (материнська компанія MB Diffusion), також є оператором персональних даних.

V - Термін зберігання даних


Термін зберігання ваших персональних даних може змінюватися залежно від мети їх збору:

 • Дані клієнта (ідентифікація особи, електронні контактні дані, історія використання сервісів) зберігаються протягом 3 років після завершення комерційних відносин.
 • Дані геолокації зберігаються лише протягом часу, потрібного для виконання вашого пошуку оголошень з геолокацією;
 • Дані, пов'язані з керуванням вашим обліковим записом і вашими оголошеннями, зберігаються протягом 5 років із дати видалення запису виключно з метою надання доказів.
 • Бухгалтерські звіти й документи зберігаються протягом 10 років у якості доказів бухгалтерського обліку.
 • Дані вашої банківської картки зберігаються нашим постачальником платіжних послуг до внесення повного платежу і протягом 13 місяців (або 15 місяців, якщо використовується розрахункова картка з відстроченою оплатою) для доказів у разі оскарження.
  Криптограма вашої картки зберігається лише протягом часу, необхідного для виконання кожної транзакції.
 • Дані, які можуть бути предметом судового витребування (дані авторизації, ідентифікація особи, контактні дані, дані транзакцій), зберігаються протягом 12 місяців після їх отримання.

VI - Ваші права


Відповідно до нормативних документів про персональні дані, ви маєте наступні права щодо ваших персональних даних.

 • Доступ: ви маєте право отримати підтвердження того, чи обробляються ваші дані, і, якщо це так, право мати доступ до цих даних.
 • Виправлення: ви маєте право вимагати виправлення у найкоротший термін неточної інформації, що вас стосується, і доповнення неповних даних.
 • Видалення: ви маєте право вимагати видалення у найкоротший термін ваших даних, за умови відсутності порушення зобов'язань і за відсутності необхідності збереження даних.
 • Обмеження: ви маєте право вимагати обмеження обробки ваших даних, якщо ви заперечуєте проти такої обробки, піддаєте сумніву точність ваших даних, вважаєте, що їхня обробка є незаконною, або якщо це необхідно для встановлення, здійснення або захисту ваших прав у суді.
 • Заперечення: ви маєте право у будь-який час висловити свою незгоду з обробкою ваших даних компанією MB Diffusion, за винятком законних та імперативних причин такої обробки MB Diffusion. Ви також можете заперечувати проти обробки даних із метою проведення маркетингових досліджень.
 • Переносимість: ви маєте право отримувати свої дані в структурованому, широко використовуваному, машинозчитуваному й сумісному форматі та передавати його іншому оператору персональних даних без заперечень із нашого боку.
 • Ви маєте право не залежати від рішення, заснованого виключно на автоматизованій обробці, яке породжує правові наслідки, що стосуються вас або впливають на вас, за винятком випадків, коли таке рішення необхідне для укладання або виконання договору на законних підставах.
 • Ви маєте право подати скаргу до наглядового органу.
 • Ви маєте право давати вказівки щодо ваших персональних даних на випадок смерті.

Ви маєте змогу в будь-який час змінити персональні дані свого облікового запису користувача. Для цього достатньо зайти до облікового запису й вибрати вкладку «Mon Profil (Мій профіль)».

Щоб здійснити свої права на забуття, переносимість даних та на доступ до даних, перейдіть на вкладку Mon profil (Мій профіль) у своєму обліковому записі користувача. Для здійснення інших прав зверніться до нашої служби підтримки.

Ви також можете здійснити свій вибір щодо використання нами файлів cookie, натиснувши тут.

VII - Особа, відповідальна за захист даних


Компанія Schibsted France, однією з дочірніх компаній якої є MB Diffusion, призначила особу, відповідальну за захист даних. До неї можна звернутися на електронну адресу fr.privacy+mb-diffusion@schibsted.com або поштою: Schibsted France, le délégué à la protection des données, 85-87 rue du Faubourg Saint-Martin – 75010 Paris (Париж, Франція).

VIII - Безпека ваших даних


Ми захищаємо вашу інформацію, вживаючи відповідних технічних та організаційних заходів, з метою забезпечення рівня безпеки, адаптованого до ризику. Наші заходи безпеки включають, зокрема, брандмауери, контроль фізичного доступу до наших центрів обробки даних та контроль доступу до інформації.

Кукі:

Компанія MB Diffusion прагне чітко і прозоро інформувати вас про використання файлів cookie під час відвідування нашого веб-сайту та додатків.

I - Що таке файли cookie?

Файл cookie — це текстовий файл, який зберігається на жорсткому диску вашого пристрою (комп'ютера, планшета, мобільного пристрою) через ваш браузер під час відвідування онлайн-сервісів.
Це означає, що файл cookie leboncoin.co.uk надсилається нам кожного разу, коли ви відкриваєте сторінку на нашому веб-сайті з комп'ютера або мобільного пристрою. Файли cookie, створені нами або сторонніми особами, не визначають вас як конкретну особу, коли ви відвідуєте наш веб-сайт або наші додатки, а лише розпізнають пристрій, який ви використовуєте. Файли cookie не зберігають конфіденційні персональні дані, а лише надають ваші дані навігації, щоб ваш пристрій можна було розпізнати пізніше.
Файли cookie не завдають шкоди вашому пристрою, але полегшують, наприклад, пошук ваших уподобань, автоматичне заповнення певних полів та адаптацію вмісту наших сервісів.
Лише ви вибираєте, чи дозволяєте ви збереження файлів cookie на вашому пристрої, і ви можете легко перевірити параметри збереження файлів cookie. Для отримання детальної інформації про керування файлами cookie та контроль над ними дивіться розділ «Вибір щодо файлів cookie».

II - Файли cookie, що використовуються компанією MB Diffusion

1. Функціональні файли cookie

Функціональні файли cookie дозволяють нам:

Такі файли cookie зберігаються протягом 13 місяців.

2. Аналітичні файли cookie

Аналітичні файли cookie забезпечують нам краще знання наших веб-сайтів і додатків, а також дозволяють покращувати взаємодію з користувачами шляхом отримання статистики, обсягів відвідування й використання сервісів (переглянуті розділи та вміст, маршрути користувача на веб-сайті тощо).

Такі файли cookie зберігаються протягом 13 місяців.

3. Файли cookie цільової реклами

Коли ви відвідуєте Agriaffaires, ми можемо розміщувати на вашому пристрої файли cookie, щоб створювати профілі користувачів і пропонувати вам на нашому веб-сайті цільовий рекламний вміст, який відповідає вашим інтересам, як це описано в нашій Політиці конфіденційності.

Також використовуються файли cookie цільової реклами:

Термін існування наших файлів cookie для цільової реклами становить 60 днів.

III - Файли cookie наших партнерів

За вашою згодою файли cookie можуть передаватися до вашого браузера нашими партнерами, які виступають в якості операторів персональних даних. Такі файли називаються сторонніми файлами cookie.

Це стається:

Компанія MB Diffusion не керує файлами cookie цих компаній-партнерів, не контролює й не несе відповідальності за ці файли cookie та за використання даних, зібраних з їхньою допомогою. У зв'язку з цим ми радимо вам ознайомитися з власною політикою цих партнерів щодо файлів cookie.

Ви можете ознайомитися зі списком цих партнерів і керувати передачею файлів cookie до вашого браузера, натиснувши тут.

IV - Ваш вибір стосовно файлів cookie

Ви можете в будь-який час висловити або змінити свої побажання стосовно файлів cookie за допомогою описаних нижче способів.

Інші корисні ресурси

Щоб дізнатись більше про файли cookie та варіанти вибору, ви можете ознайомитись із наведеними нижче ресурсами:

Якщо у вас є будь-які запитання або запити, пов'язані з файлами cookie, які використовуються на нашому веб-сайті, та/або цільовою рекламою, ви також можете звернутися до нас за наступним посиланням.